Sunday, 8 May 2011

KHAS BUAT MIMI

salam sume..:)

mimi, kami minta maaf kalo ada salah..ampa jangan ambik ati k apa yang depa 2 kata..kami xanggap apa2 pon kat ampa..kami suka lagi ada la sebab ampa sokong kami..besa la, nama pon laki, mestila depa sokong kawan2 depa kan..




kami minta maaf kalo ampa marah kami..:( pape pon kami syg ampa...
xmau la sebab depa2 2 kata da xrapat, kita gadoh..:(  kami suka kawan ngan ampa...maaf kan kami k..



4 comments:

  1. khas bwat mimi? ouch terharu sangat2 haha wani dah la xdap apa2 pun kami ok ja cuma bengang ngan depa jew la tuh jew lain xdew papew la haha
    kami syg hampa semua kenangan takan nak lupa cam tu ja kot ?

    kami pun nak mnta maaf ok :))

    ReplyDelete
  2. mimi: ma kcih mimi..cyg ampa..:))

    ReplyDelete